Dnia 2021-09-27 16:00 miał miejsce mecz między Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow zakończony wynikiem 2-4

Piast Gliwice - Cracovia Krakow, wynik 2-4. W dniu 2021-09-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Piast Gliwice a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice a Cracovia Krakow wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-4.

Gole strzelali: D. Kadzior 10' 1-0 C. Rapa 19' 1-1 M. Siplak P. van Amersfoort 34' 1-2 M. Siplak P. van Amersfoort 58' 1-3 M. Ameyaw 60' 2-3 P. van Amersfoort 71' 2-4

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Cracovia Krakow: C. Rapa 78' M. Probierz 79'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa natomiast Cracovia Krakow podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi C. Rapa nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż mecze nudzą kibica. Zdarzają się wspaniałe bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.