Mecz Górnik Łęczna vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-10-16 10:30

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Górnik Łęczna a Piast Gliwice.

Gole strzelali: P. Sokołowski 3' 0-1 Alberto Toril B. Śpiączka 45' 1-1 Leândro

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kamil Pajnowski 8' Tomasz Midzierski 13' Tomasz Tymosiak 67'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alberto Toril Domingo 26' Dominik Steczyk 82'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Raków Częstochowa a Piast Gliwice podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Jagiellonia.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Kamil Pajnowski Alberto Toril Domingo nieustannie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki między piłkarzami są zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Górnik Łęczna i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.