Mecz Jagiellonia kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 3-3

Dnia 2021-10-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Jagiellonia i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Gole strzelali: A. Pyrka 22' 0-1 Alberto Toril D. Kądzior 41' 0-2 F. Černych 51' 1-2 Jesús Imaz 63' 2-2 M. Żyro M. Chrapek 83' 2-3 A. Katranis B. Bida 90' 3-3 F. Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 20' Fedor Černych 29' Martin Pospisil 67' Błażej Augustyn 89'

Żółte kartki Piast Gliwice: Damian Kądzior 87' František Plach 90'

Czerwone kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89'

Główny arbiter spotkania to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Nieciecza.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Błażej Augustyn Damian Kądzior nierzadko zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych emocji. Potyczki między drużynami bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to spotkania nudne. Ustawicznie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Jagiellonia i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.