Piast Gliwice vs Warta Poznań, wynik meczu: 0-1

W dniu 2021-11-06 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Piast Gliwice a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Zreľák 78' 0-1 S. Czyż

Żółte kartki Piast Gliwice: Martin Konczkowski 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 45' Łukasz Trałka 71'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze a Warta Poznań zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Bardzo często fani śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Martin Konczkowski Adam Zreľák nieustannie zapewniają swoim stałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż mecze męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty czy gole gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Piast Gliwice oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.