Mecz Lech Poznan - Piast Gliwice, wynik 1-0

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan oraz Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-20 19:00 na obiekcie sportowym INEA stadion rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Piast Gliwice.

Gole strzelali: João Amaral 55' 1-0 Joel Pereira

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Zaglebie Lubin a Piast Gliwice zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak systematycznie sprawiają kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, niezwykłe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Lech Poznan oraz Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, INEA stadion.