Spotkanie Piast Gliwice kontra Nieciecza zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-11-26 17:00

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Nieciecza wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Piast Gliwice a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Mešanović 45' 0-1 A. Putivtsev J. Czerwiński 52' 1-1 D. Kądzior P. Sokołowski 71' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Sokołowski 61' Kristopher Vida 77' Jakub Czerwiński 88'

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 45' Martin Zeman 82' Kacper Śpiewak 88' Marcin Wasielewski 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa a Nieciecza z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Stal Mielec.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Patryk Sokołowski Wiktor Biedrzycki niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się idealne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Piast Gliwice oraz Nieciecza i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.