Raków Częstochowa vs Piast Gliwice, wynik spotkania: 1-0

Raków Częstochowa vs Piast Gliwice, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-12-10 19:30 na stadionie Stadion Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Piast Gliwice.

Gole strzelali: M. Wdowiak 90' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 53'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Krakow a Piast Gliwice zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Andrzej Niewulis Tom Hateley często serwują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie trafiamy na spektakularne asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Raków Częstochowa i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Raków.