Spotkanie Piast Gliwice kontra Stal Mielec, wynik 1-1

W dniu 2021-12-18 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Piast Gliwice a Stal Mielec.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Stal Mielec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: M. Chrapek 43' 1-0 D. Kądzior K. Hinokio 56' 1-1 F. Piasecki

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Lipski 23' Kristopher Vida 58' Tom Hateley 63' Jakub Holúbek 70' Michał Chrapek 78'

Żółte kartki Stal Mielec: Michał Gliwa -5' Bozhidar Chorbadzhiyski 39' Mateusz Matras 89' Kamil Koscielny 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw natomiast Stal Mielec zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Pogon Szczecin.

Wierni kibice śledzą fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak Patryk Lipski Michał Gliwa niejednokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Nieustannie obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Piast Gliwice oraz Stal Mielec i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.