Spotkanie Radomiak Radom vs Piast Gliwice zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza

Radomiak Radom vs Piast Gliwice, wynik 2-2. W dniu 2021-12-14 17:45 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radomiak Radom oraz Piast Gliwice zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Chrapek 26' 0-1 P. Lipski Leândro 40' 1-1 K. Angielski P. Sokołowski 42' 1-2 D. Kądzior Leândro 50' 2-2

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Kochalski -5' Damian Jakubik 80'

Żółte kartki Piast Gliwice: Kristopher Vida 10' Damian Kądzior 85'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Slask Wroclaw.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Mateusz Kochalski Kristopher Vida niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy widowiskowe gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki męczą. Zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Radomiak Radom oraz Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.