Dnia 2022-02-05 16:30 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Piast Gliwice - Pogon Szczecin: 0-2

W dniu 2022-02-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Piast Gliwice a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Piast Gliwice a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. Grosicki 59' 0-1 S. Kowalczyk V. Bichakhchyan 82' 0-2 M. Kucharczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 69' Rafał Kurzawa 89'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu - Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Lech Poznan.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Damian Dąbrowski nader często zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty czy gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nudzą kibica. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.