Mecz Wisla Plock vs Piast Gliwice, wynik 0-2

Wisla Plock vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2022-02-13 11:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Plock i Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Damian Kądzior 4' 0-1 Martin Konczkowski 64' 0-2 Kamil Wilczek 68' 0-3 Michał Chrapek

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 3' Kristián Vallo 42' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90' Kristopher Vida 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Piotr Tomasik Tom Hateley wielokrotnie sprawiają wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, że mecze męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Wisla Plock i Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.