Dnia 2022-02-26 19:00 odbył się mecz Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze: końcowy wynik 0-0

Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze, wynik 0-0. Dnia 2022-02-26 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Piast Gliwice a Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Gornik Zabrze zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Tihomir Kostadinov 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dariusz Pawłowski 46'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Tihomir Kostadinov Dariusz Pawłowski raz za razem zaserwowały własnym fanom mnóstwo emocji. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, spektakularne bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że mecze nudzą. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.