Spotkanie Cracovia Krakow vs Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2022-03-20 14:00

Cracovia Krakow vs Piast Gliwice, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-20 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Damian Kądzior 44' 0-1 Tihomir Kostadinov

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 51'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 85'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Legia Warszawa.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Matej Rodin Michael Ameyaw systematycznie gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Cracovia Krakow i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.