Wisla Krakow kontra Piast Gliwice, wynik meczu - 2-2

Dnia 2022-04-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Stefan Savić 31' 1-0 Kamil Wilczek 51' 1-1 Kamil Wilczek 61' 1-2 Jakub Czerwiński Dor Hugi 71' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 4'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 23' Jakub Czerwiński 70'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock a Piast Gliwice podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Jagiellonia.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Joseph Colley Tomáš Huk nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych wrażeń. Natrafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, książkowe gole czy asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Wisla Krakow oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.