Spotkanie Piast Gliwice - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-0

Piast Gliwice - Górnik Łęczna 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Piast Gliwice i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-09 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Piast Gliwice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wilczek 26' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 59'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 51' Janusz Gol 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań natomiast Górnik Łęczna z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznan.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Tom Hateley Sergiy Krykun niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule, spektakularne bramki czy asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Piast Gliwice i Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.