Legia Warszawa vs Piast Gliwice, wynik meczu - 0-1

Legia Warszawa vs Piast Gliwice, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa oraz Piast Gliwice wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-18 18:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Piast Gliwice.

Gole strzelali: Damian Kądzior 43' 0-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 62' Artur Jędrzejczyk 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Constantin Reiner 11' Tomáš Huk 49' Michal Kaput 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Mateusz Wieteska Constantin Reiner niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Legia Warszawa oraz Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.