Mecz Nieciecza kontra Piast Gliwice, wynik 0-1

Nieciecza kontra Piast Gliwice, wynik 0-1. W dniu 2022-05-14 10:30 na stadionie Stadion Bruk-Bet rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nieciecza a Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: T. Huk 57' 0-1

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 5' Tomáš Poznar 85'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i natomiast Piast Gliwice zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Wiktor Biedrzycki częstokroć zagwarantowały wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty czy gole dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Nieciecza i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Bruk-Bet.