Dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz między Piast Gliwice oraz Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-1

Piast Gliwice kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Piast Gliwice a Radomiak Radom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Angielski 45' 0-1 Filipe Nascimento T. Huk 90' 1-1 M. Konczkowski

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 50'

Żółte kartki Radomiak Radom: Daniel Łukasik 72' Dominik Sokół 80'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu to Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Radomiak Radom zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Tomáš Huk Daniel Łukasik nieraz zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, rzadko zdarza się, że są to potyczki drętwe. Systematycznie zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Piast Gliwice i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.