Spotkanie Jagiellonia kontra Piast Gliwice zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-07-16 15:30

Jagiellonia kontra Piast Gliwice 2-0. W dniu 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1. Zmierzyły się Jagiellonia i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Jagiellonia a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Jesús Imaz 29' 1-0 A. Trubeha M. Kowalski 90' 2-0 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 70' Martin Pospisil 74' Marc Gual 75' Bogdan Țîru 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 18' Tomáš Huk 58' Michael Ameyaw 84'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Jesús Imaz Michał Chrapek nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Jagiellonia i Piast Gliwice jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.