Mecz między Legia Warszawa i Piast Gliwice zakończony wynikiem 2-0 dnia 2022-08-05 18:30

Legia Warszawa kontra Piast Gliwice 2-0. Dnia 2022-08-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Legia Warszawa a Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Legia Warszawa i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: E. Muçi 47' 1-0 M. Baku F. Mladenović 51' 2-0 B. Kapustka

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 29' Makana Baku 70'

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 29' Michał Kaput 51' Constantin Reiner 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Legia Warszawa stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Stal Mielec. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Lech Poznan.

Bardzo często kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Lindsay Rose Kamil Wilczek często zaserwowały kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Legia Warszawa i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.