Piast Gliwice vs Stal Mielec, wynik spotkania: 4-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Piast Gliwice oraz Stal Mielec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2022-08-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Piast Gliwice a Stal Mielec.

Gole strzelali: Kamil Wilczek 23' 1-0 Kamil Wilczek 50' 2-0 Grzegorz Tomasiewicz Kamil Wilczek 55' 3-0 Michał Chrapek Damian Kądzior 73' 4-0 Michał Chrapek

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 43' Alexandros Katranis 68'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 69' Mateusz Matras 69'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lechia Dzierżoniów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Stal Mielec podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Slask Wroclaw.

Oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Michał Chrapek Arkadiusz Kasperkiewicz nieraz zapewniły kapitalnym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między graczami są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Bardzo często zdarzają się ostre faule, wyjątkowe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Piast Gliwice oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.