Mecz Gornik Zabrze vs Piast Gliwice, wynik końcowy 3-3

Pierwsza część spotkania między Gornik Zabrze i Piast Gliwice zakończyła się 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

W dniu 2022-09-10 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: R. Jensen 5' 0-1 K. Wilczek 14' 0-2 D. Kądzior E. Janža 17' 1-2 R. Janicki P. Krawczyk 42' 2-2 D. Kądzior 49' 2-3 R. Jensen 90' 3-3

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 29' Kryspin Szczesniak 56'

Żółte kartki Piast Gliwice: Constantin Reiner 31' Alexandros Katranis 41' Damian Kądzior 81'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Piast Gliwice: Ariel Mosór 90'

Główny arbiter spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Erik Janža Constantin Reiner nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki między zawodnikami okazują się zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy ostre faule zakończone czerwoną kartką, efektowne asysty czy gole, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze i Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.