Mecz między Piast Gliwice i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-10-06 18:45

Piast Gliwice vs Raków Częstochowa wynik meczu 0-1. Dnia 2022-10-06 18:45 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice i Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: 0 F. Tudor 90' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 90' Tom Hateley 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 54' Tomáš Petrášek 57' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Patryk Dziczek Vladyslav Kochergin wielokrotnie zapewniły własnym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Często zdarzają się idealne asysty i bramki, nieprzepisowe faule zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nudzą. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Piast Gliwice i Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.