Mecz Piast Gliwice vs Widzew Łódź zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Miejski

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Widzew Łódź wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-10 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Piast Gliwice a Widzew Łódź.

Gole strzelali: Jordi Sánchez 27' 0-1 P. Stępiński K. Hansen 82' 0-2 Jordi Sánchez M. Ameyaw 90' 1-2 G. Kirejczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 41'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania to Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Oddani fani śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Juliusz Letniowski niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie trafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Piast Gliwice oraz Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.