Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera miało miejsce spotkanie Pogon Szczecin vs Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-1

Pogon Szczecin vs Piast Gliwice, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin oraz Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-15 18:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Pogon Szczecin a Piast Gliwice.

Gole strzelali: R. Sappinen 16' 0-1 Jean Carlos 59' 1-1 L. Zahovič

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos -5' Jean Carlos 65' Sebastian Kowalczyk 90' Luís Mata 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 30' František Plach 64' Patryk Dziczek 69' Jakub Czerwiński 70' Alexandros Katranis 77'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stawi czoła Rekord Bielsko-Biała, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Miedz Legnica natomiast Piast Gliwice z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce.

Coraz częściej oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły i piłkarze jak Konstantinos Triantafyllopoulos Michał Chrapek niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, efektowne asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.