Spotkanie pomiędzy Korona Kielce oraz Piast Gliwice na stadionie Suzuki Arena dnia 2022-10-29 13:00: 1-1

Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce oraz Piast Gliwice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-10-29 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: J. Łukowski 16' 1-0 D. Błanik K. Wilczek 77' 1-1 A. Katránis

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 57' Marcin Szpakowski 80'

Żółte kartki Piast Gliwice: Damian Kądzior 67'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Legia Warszawa natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Lechia Gdansk.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Adrian Danek Damian Kądzior stale serwują wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż spotkania nas nudzą. Ustawicznie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe bramki czy asysty dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych zespołów jak Korona Kielce oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.