Piast Gliwice kontra Radomiak Radom, wynik meczu 1-2

Piast Gliwice kontra Radomiak Radom 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice i Radomiak Radom wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Luís Machado 32' 0-1 M. Ameyaw 36' 1-1 M. Kaput R. Alves 72' 1-2

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 26' Patryk Dziczek 44'

Żółte kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Lechia Gdansk a Radomiak Radom z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Lechia Zielona Góra.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Grzegorz Tomasiewicz niejednokrotnie zaserwowały własnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, efektowne asysty czy bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Radomiak Radom i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.