Mecz Lechia Gdansk vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-3 na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2022-11-13 14:00

Lechia Gdansk vs Piast Gliwice 1-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Piast Gliwice zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: Dušan Kuciak 43' 0-1 Patryk Dziczek 63' 0-2 Michał Nalepa 86' 1-2 Michał Chrapek 90' 1-3

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 84'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Michał Chrapek wielokrotnie zapewniają wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz gole gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.