Spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa i Piast Gliwice dnia 2023-02-04 14:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków - wynik 1-0

W dniu 2023-02-04 14:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Raków Częstochowa a Piast Gliwice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. Czerwiński 40' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 58' Mateusz Wdowiak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 43' Patryk Dziczek 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Vladyslav Kochergin Tom Hateley często serwują kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na bezlitosne faule, idealne asysty oraz gole, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Raków Częstochowa i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.