Mecz Piast Gliwice - Legia Warszawa dnia 2023-02-19 16:30 - 0-1

Dnia 2023-02-19 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Josué 76' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 21' Grzegorz Tomasiewicz 23' Patryk Dziczek 37' Jakub Czerwiński 45' Michał Chrapek 82'

Żółte kartki Legia Warszawa: Tomáš Pekhart 31' Bartosz Slisz 37' Artur Jędrzejczyk 64' Bartosz Slisz 84'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Bartosz Slisz 84'

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Lech Poznan. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Zielona Góra i Gornik Zabrze.

Oddani kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Alexandros Katranis Tomáš Pekhart częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, iż spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice oraz Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.