Dnia 2023-02-25 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz między Piast Gliwice i Cracovia Krakow - końcowy wynik 2-1

Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow wynik 2-1. W dniu 2023-02-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się Piast Gliwice i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 47' 1-0 M. Chrapek P. Dziczek 56' 2-0 A. Hoskonen 64' 2-1 J. Atanasov

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 81'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 44' Otar Kakabadze 76' Paweł Jaroszyński 81' Yevhen Konoplyanka 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica a Cracovia Krakow zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Grzegorz Tomasiewicz Michał Rakoczy nieustannie serwują swoim stałym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania nużące. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.