Dnia 2023-03-03 17:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu odbyło się spotkanie pomiędzy Stal Mielec oraz Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-2

Stal Mielec kontra Piast Gliwice wynik 0-2. Dnia 2023-03-03 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się Stal Mielec oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: P. Dziczek 80' 0-1 K. Wilczek 88' 0-2 G. Tomasiewicz

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 27' Arkadiusz Kasperkiewicz 74' Maciej Wolski 79' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 42' Damian Kądzior 43'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Jagiellonia natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Gornik Zabrze.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Marcin Flis Jakub Czerwiński nieraz zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nudzą kibica. Obserwujemy przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec i Piast Gliwice jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.