Piast Gliwice vs Lech Poznan, wynik meczu: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-03-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Piast Gliwice a Lech Poznan.

Gole strzelali: Patryk Dziczek 64' 1-0 Michał Chrapek 64' 2-0 Nika Kvekveskiri 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Ariel Mosór 89' Arkadiusz Pyrka 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 45' Michal Gurgul 77' Joel Pereira 88'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lech Poznan z Djurgardens IF. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Wierni kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Ariel Mosór Michał Skóraś nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Piast Gliwice i Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.