Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-03-31 18:30 odbyło się spotkanie Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze - wynik końcowy 1-0

Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-03-31 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Piast Gliwice a Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 12' 1-0

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dani Pacheco 39' Damian Rasak 78' Aleksander Paluszek 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania - Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Michael Ameyaw Dani Pacheco raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na wyśmienite gole i asysty, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.