Mecz Slask Wroclaw - Piast Gliwice dnia 2023-04-06 16:00 na stadionie Tarczyński Arena - 0-1

Slask Wroclaw - Piast Gliwice wynik meczu 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-04-06 16:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Piast Gliwice.

Gole strzelali: Jorge Félix 82' 0-1 G. Kirejczyk

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 75' Konrad Poprawa 79' Piotr Samiec-Talar 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 21'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania - Karol Arys, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Patryk Janasik Michał Chrapek nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Trafiamy na wyśmienite asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw i Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Tarczyński Arena.