Mecz Piast Gliwice kontra Wisla Plock dnia 2023-04-16 10:30 - wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Wisla Plock zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-04-16 10:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Piast Gliwice a Wisla Plock.

Gole strzelali: Michael Ameyaw 20' 1-0 Grzegorz Tomasiewicz

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 40' Kamil Wilczek 64' Ariel Mosór 89' Arkadiusz Pyrka 90' Jorge Félix 90'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 67'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Wisla Plock podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Stal Mielec.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Alexandros Katranis Mateusz Szwoch wielokrotnie zapewniły wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami są niezwykle zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska nużące. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Piast Gliwice i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.