Dnia 2023-04-23 13:00 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz pomiędzy Widzew Łódź i Piast Gliwice zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2023-04-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Widzew Łódź a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: Grzegorz Tomasiewicz 22' 0-1 Michał Chrapek Kamil Wilczek 36' 0-2 Patryk Dziczek Arkadiusz Pyrka 72' 0-3 Juliusz Letniowski 76' 1-3 Kristoffer Normann Hansen Bartłomiej Pawłowski 83' 2-3 Patryk Stępiński

Żółte kartki Widzew Łódź: Łukasz Zjawiński 28'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze a Piast Gliwice zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Łukasz Zjawiński Jakub Czerwiński często zaserwowały swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami są zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Wielokrotnie natrafiamy na ostre faule, książkowe asysty oraz gole, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Widzew Łódź i Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.