Mecz pomiędzy Piast Gliwice i Pogon Szczecin na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-04-29 18:00 - 0-0

Piast Gliwice kontra Pogon Szczecin, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice i Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-04-29 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Piast Gliwice a Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Danijel Lončar 74'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Warta Poznań a Pogon Szczecin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Michael Ameyaw Danijel Lončar systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Stale zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, nieczyste faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Piast Gliwice i Pogon Szczecin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.