Spotkanie Radomiak Radom - Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-1

Radomiak Radom - Piast Gliwice, wynik 0-1. Dnia 2023-05-06 13:00 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31. Zmierzyły się Radomiak Radom i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom i Piast Gliwice wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Chrapek 15' 0-1 G. Tomasiewicz

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 27' Szczepan Mucha 35'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Radomiak Radom zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lechia Gdansk.

Wielu fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Alexandros Katranis stale zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że mecze nas nudzą. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Radomiak Radom i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.