Spotkanie Piast Gliwice vs Korona Kielce zakończone wynikiem 2-1

Piast Gliwice vs Korona Kielce zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2023-05-12 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Piast Gliwice a Korona Kielce.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Pyrka 55' 1-0 M. Ameyaw 69' 2-0 J. Czerwiński M. Godinho 90' 2-1 A. Danek

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 68' Patryk Dziczek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcin Szpakowski 29'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu - Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan. Kolejno natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Jakub Czerwiński Marcin Szpakowski raz za razem serwują wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Piast Gliwice i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.