Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Piast Gliwice kontra Lechia Gdansk: 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Lechia Gdansk zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu to M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak M. Ameyaw niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Stale zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne gole czy asysty dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Piast Gliwice i Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.