Back to Top

Mecz pomiędzy Legia Warszawa - Piast Gliwice 3-1

Mecz Legia Warszawa kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 16:30, dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik na przerwie wskazywał na zaciętą walkę między obiema drużynami. Legioniści zasłużenie sięgnęli po trzy punkty, umocniając swoją pozycję w Ekstraklasie.

Piast Gliwice vs Puszcza Niepołomice wynik 1-0

Spotkanie Piast Gliwice vs Puszcza Niepołomice na obiekcie Stadion Miejski: wynik 1-0

W niedzielnym starciu na Stadionie Miejskim drużyna Piasta Gliwice podejmowała ekipę Puszczy Niepołomice. Mecz ten odbył się 6 dni temu, 12 marca o godzinie 17:30 w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 1-0, prowadząc już 1-0 na przerwę.

Mecz pomiędzy Piast Gliwice - Radomiak Radom 2-3

Piast Gliwice vs Radomiak Radom, wynik meczu: 2-3

W poniedziałkowym starciu drużyn Piasta Gliwice i Radomiaka Radom padł wynik 2-3 na korzyść gości. Mecz, który odbył się w sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim, okazał się niezwykle emocjonujący, zakończony zwycięstwem Radomiaka Radom pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę.

Ruch Chorzów vs Piast Gliwice, wynik 3-0

Spotkanie Ruch Chorzów vs Piast Gliwice, wynik 3-0

W miniony wtorek, 1 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim w Chorzowie odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice. Zespoły z Ekstraklasy zmierzyły się w 23. kolejce, a ostatecznie to gospodarze triumfowali zdecydowanie, pokonując rywali 3-0. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Ruchu 1-0, lecz w drugiej połowie zespołowi z Chorzowa udało się zdobyć kolejne bramki, zapewniając sobie zasłużone zwycięstwo.

Mecz Piast Gliwice vs Cracovia Krakow zakończony wynikiem 0-0

Piast Gliwice - Cracovia Krakow, wynik meczu: 0-0

W miniony weekend na Stadionie Miejskim odbył się zacięty pojedynek pomiędzy Piastem Gliwice a Cracovią Kraków. Mimo zażartej walki obu drużyn, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz rozegrany w ramach 22. kolejki Ekstraklasy nie przyniósł żadnych bramek ani emocjonujących momentów, pozostawiając kibiców z niespełnionymi oczekiwaniami. Czy któraś z ekip zdołała przełamać impas po przerwie? Sprawdźmy jak zawodnicy radzili sobie na boisku.

Mecz Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 3-1

Raków Częstochowa vs Piast Gliwice, wynik spotkania: 3-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do starcia pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice. Mecz, który odbył się w Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, druga połowa okazała się bardzo widowiskowa. Czytelników czeka emocjonująca relacja z tego starcia, które odbyło się 2 dni temu o godzinie 19:00.

Mecz Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-3

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Piasta Gliwice i Górnika Zabrze. Ostatecznie to goście mogli cieszyć się z trzech punktów, pokonując gospodarzy 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem Górnika Zabrze 1-0, a mimo starań Piasta, nie zdołali odwrócić losów spotkania. Mecz miał miejsce 10 lutego 2024 roku o godzinie 16:30, a dzisiaj, 12 lutego 2024 roku, analizujemy przebieg tej emocjonującej konfrontacji.

Lech Poznan - Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1

Lech Poznan kontra Piast Gliwice, wynik meczu 0-1

Dnia 10 grudnia 2023 roku na Enea Stadion odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lech Poznan i Piast Gliwice. W trakcie emocjonującej rywalizacji, Piast Gliwice triumfował nad Lechem Poznan 1-0, zapewniając sobie cenne trzy punkty w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.

Jagiellonia - Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-0

Jagiellonia kontra Piast Gliwice, wynik spotkania - 0-0

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim przyniósł zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Jagiellonii Białystok i Piasta Gliwice. Mimo wielu okazji bramkowych, obie drużyny nie zdołały pokonać się nawzajem, co skutkowało remisem 0-0. Mecz zakończył się bezbramkowo, mimo że obie ekipy dawały z siebie wszystko. Kibice mogli obserwować emocjonujące starcie w ramach 16. kolejki Ekstraklasy, które zakończyło się podziałem punktów.

Mecz ŁKS Łódź - Piast Gliwice 3-3

Spotkanie ŁKS Łódź vs Piast Gliwice, wynik 3-3

W emocjonującym meczu Ekstraklasy drużyny ŁKS Łódź i Piast Gliwice zremisowały 3-3 na stadionie miejskim LKS Łódź. Spotkanie, które odbyło się w dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wiele powodów do ekscytacji. Mimo prowadzenia Piasta 3-1 na przerwę, ŁKS zdołał odrobić straty i wywalczyć cenny punkt. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego interesującego starcia.

Mecz Piast Gliwice - Korona Kielce 0-0

Piast Gliwice vs Korona Kielce, wynik spotkania 0-0

W meczu z 14. kolejki Ekstraklasy drużyna Piasta Gliwice podejmowała na własnym stadionie Koronę Kielce. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0, zarówno po pełnym czasie gry, jak i po dogrywce. Sędzią tego spotkania był Tomasz Musial z Polski.

Mecz Warta Poznań kontra Piast Gliwice wynik meczu 1-1

Na obiekcie Stadion Respect Energy dnia 2023-10-28 10:30 miało miejsce spotkanie między Warta Poznań i Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-1

Warta Poznań oraz Piast Gliwice zmierzyły się w emocjonującym pojedynku w ramach 13. kolejki Ekstraklasy. Mecz odbył się na Stadionie Respect Energy, a sędzią głównym był Wojciech Myc z Polski. Choć obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, spotkanie zakończyło się remisem 1-1 zarówno po regulaminowym czasie, jak i po dogrywce. Nie było potrzeby rozstrzygania rezultatu za pomocą rzutów karnych.