Mecz Piast Gliwice vs Widzew Łódź, wynik 3-2

Piast Gliwice vs Widzew Łódź, wynik 3-2. W dniu 2023-09-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Widzew Łódź wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: S. Krykun 24' 1-0 G. Tomasiewicz S. Krykun 38' 2-0 Jorge Félix F. Plach 47' 2-1 P. Dziczek 68' 3-1 I. Rondić 90' 3-2 S. Kerk

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 21' Patryk Dziczek 56'

Żółte kartki Widzew Łódź: Fábio Nunes 6' Mateusz Żyro 22' Jordi Sánchez 26' Juljan Shehu 67' Andrejs Cigaņiks 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Warta Poznań natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa.

Dzisiaj liczna grupa fanów z zapałem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Alexandros Katranis Fábio Nunes nader często zapewniły wyborowym fanom wiele emocji. Walki między graczami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Trafiamy na spektakularne gole czy asysty, bezlitosne faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Piast Gliwice i Widzew Łódź jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.