Piast Gliwice - Warta Poznań, wynik meczu: 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice i Warta Poznań zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-11-05 11:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Warta Poznań.

Gole strzelali: Miguel Luís 31' 0-1 K. Szmyt D. Stavropoulos 80' 0-2 A. Zreľák

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 50' Miguel Muñoz 84'

Żółte kartki Warta Poznań: Dawid Szymonowicz 53'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Jagiellonia. Kolejno natomiast Warta Poznań z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Plock.

Dzisiaj oddani fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Patryk Dziczek Dawid Szymonowicz stale serwują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż widowiska nas nudzą. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Piast Gliwice i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.