Dnia 2022-03-12 16:30 na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Piast Gliwice kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-0

Piast Gliwice kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice a Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Mosór 68' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 61'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 38' Łukasz Zwoliński 70' Marco Terrazzino 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Nieciecza.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Arkadiusz Pyrka Conrado Buchanelli Holz nieustannie serwują wyborowym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, brutalne faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Piast Gliwice i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.