Mecz Piast Gliwice - Miedz Legnica zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-09-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Piast Gliwice a Miedz Legnica.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice a Miedz Legnica zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: O. Kobacki 19' 0-1 H. Matynia C. Reiner 42' 1-1 D. Kądzior J. Czerwiński 66' 2-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 89'

Żółte kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu to Sebastian Krasny, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Grzegorz Tomasiewicz raz za razem gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Bardzo często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania męczą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Miedz Legnica jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.