Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie między Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-1

Piast Gliwice vs Slask Wroclaw, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Piast Gliwice a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: P. Olsen 29' 0-1 C. Reiner 35' 1-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 28' Tom Hateley 45'

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania - Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Widzew Łódź natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom.

Fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Jakub Czerwiński raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtą kartką gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami okazują się nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.