Dnia 2022-08-13 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Cracovia Krakow kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-08-13 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Piast Gliwice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Jorge Félix 70' 0-1 D. Kądzior

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 54' Otar Kakabadze 59' Cornel Râpă 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 59' Michał Chrapek 74'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Łagów. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Lechia Dzierżoniów.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Michał Rakoczy Alexandros Katranis nieustannie zapewniają wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Cracovia Krakow i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.