Mecz pomiędzy Piast Gliwice oraz Jagiellonia dnia 2023-01-29 11:30 - 1-1

Piast Gliwice - Jagiellonia 1-1. Dnia 2023-01-29 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Wojciech Łaski 61' 0-1 Tomasz Kupisz Kamil Wilczek 68' 1-1 Michał Chrapek

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 11' Taras Romanczuk 44'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom.

Wierni fani futbolu śledzą fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Israel Puerto częstokroć zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy zapadające w pamięć bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych drużyn jak Piast Gliwice oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule o współczesnych sportowcach - Zobacz link!