Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk - 0-1

Piast Gliwice - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice i Lechia Gdansk wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu to M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Lechia Gdansk podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników/obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak M. Ameyaw częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na niezwykłe asysty czy bramki, brutalne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami ligowymi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Piast Gliwice i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.